Ana Restaurant – “Marmara” Restaurant
Açık Büfe Sabah Kahvaltısı | haftaiçi 07:00-10:00 arası ve Pazar 07:00-10:30 arası

A La Carte Restaurant – Dream Bistro
Uluslararası ve Türk Mutfağından lezzetli seçenekleri ile otelimizde bulunan ve yine sadece siz değerli konukların rahatını sağlamak üzere hazırlanmış DREAM BISTRO’da kahve veya çayınızı yudumlarken, sevdiklerinizle samimi sohbetler edebilir, şık ve rahat oturma gruplarımızda kendinizi evinizin rahatlığında hissedebilirsiniz.

Roof Bar – Captain Bar
360 derece şehir ve muhteşem adalar manzarası ile dilerseniz kendinize aperatif birşeyler ısmarlayabilir, dilerseniz yanlızca gazetenizle beraber zengin bir kahvaltının ardından güne sakin bir biçimde başlayabilirsiniz… Buz gibi içecekler, lezzetli menü seçenekleriyle ROOF BAR’dan ısmarlayacağınız her şey sizi keyiflendirecek, canınız ne isterse dilediğiniz gibi yapma özgürlüğüne varacaksınız. Hafif bir müzik eşliğinde bir yandan güneşin, İstanbul’un ve boğaz manzarasının tadına varırken, lezzetli menülerimizden ve içeceklerimizden tadabilirsiniz.

Pastane – Dream Patisserie
Tamamı otelin kendi mutfağında yapılan hem göze hem de mideye hitap eden pasta, kurabiye ve tatlı çeşitleri ile hizmet veren Dream Patisserie’den seçeceğiniz ürünleri dilerseniz Dream Hill Hotel’in konforlu ortamında tadabilir veya paket yaptırarak alabilirsiniz.


Quandoo